Medyatavamedyatava@medyatava.com Medyatava 0212 243 07 10 (3 hat)

Habertürk’le ilgili yeni iddia: Başbakanın oluruyla seçim anketleri manipüle edildi!

© MEDYATAVAMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin konuşmasını, Başbakan Erdoğan’ın talimatıyla sansürlediği iddia edilen Habertürk’le ilgili, yeni bir telefon kaydı ortaya çıktı.

06.02.2014 20:30:58

Twitter’daki @haramzadelerBUF hesabından paylaşılan ses kayıtlarına göre; Konsensus Araştırma Şirketi’nin Habertürk için yaptığı seçim anketi, Habertürk Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanvekili Mehmet Fatih Saraç ve Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı tarafından Başbakan’ın oluruyla manipüle edilipte sunuluyor.

13.03.2013 tarihinde gerçekleşen telefon konuşmalarında; Mehmet Fatih Saraç ve Fatih Altaylı, oy oranı düşük bulunan BDP’ye, MHP ve kararsızlardan oy kaydırılması üzerine konuşuyor.

M. Fatih Saraç, Bilal Erdoğan aracılığıyla Başbakan’dan alınan onay neticesinde MHP’nin oylarının BDP’ye kaydırılması talimatını Fatih Altaylı’ya veriyor.

İşte @haramzadelerBUF hesabından atılan o tweet:

 

 ---
Aynı Kategoriden:
Medyatava Düsturu
Büyük kurumlarda çıkan RİVAYETLERDEN söz ediyorum. Bilmem kimin başına ne geldiğine dair bir rivayet yayılır; daha da kötüsü günler, haftalar, aylar önce duyduğun bir şeyin doğru olduğunu öğrenirsin. "Yirmi yılını o kuruma vermiş olan Joe Baba işten çıkarılacakmış, ya da hepimizi işten çıkaracaklarmış" gibi, her zaman da doğru çıkar. Charles Bukowski
Sıradan Delilik Öyküleri